Koho hledáme: přátelské, kolegiální, pracovité, byznysově orientované nadšence do pracovního práva s přesahem!

Jste otevřeni novým výzvám a pracovním příležitostem? Pak hledám do našeho týmu právě Vás!

Zkušenost s právním poradenstvím v oblasti HR je důležitá u seniorních parťáků (advokátek/advokátů a seniorních koncipientek a koncipientů). Uvítáme u nás ale i juniornější právníky – studenty/studenty, koncipientky/koncipienty s vášní a zájmem o tento nádherný obor; praxe v něm je samozřejmě velkou výhodou. O skvělé úrovni AJ snad netřeba hovořit (NJ výhodou).

A v čem tkví krása a výjimečnost HR práva v podání LEGALITÉ? Jde o velmi specifický obor stojící na pomezí soukromého a veřejného práva s přesahy prakticky do všech právních oborů, ale i daní a mezinárodního prostředí. Přesně takovými kauzami s přesahem se u nás v LEGALITÉ věnujeme. A nebojte, naše práce se neomezuje jen na zákoník práce. Využijete znalosti z procesu, správy, GDPR, compliance, občana, korpo i obchodu a mnohé další a i v těchto oblastech porostete u nás profesně nahoru. Rozvoj všech členů týmů je alfou a omegou úspěchu firmy.

Nabízíme zajímavou práci, přátelské prostředí, možnosti růstu všemi směry, vzájemnou podporu, motivační odměnu a flexibilní podmínky. Mnozí máme děti a rodinu s prací kloubíme dobře.

Budu ráda, když se mi ozvete! Můžete do zprávy nebo přímo na můj mail: či na

Těším se na Vás!