ZÁKLADNÍ PARAMETRY KURZU:

  • Praktický webinář nejen pro personalisty
  • Termín: 29. 02. 2024 od 9:00
  • Délka: 3 hodiny včetně prostoru pro dotazy a diskuzi
  • Cena: 2.390 Kč bez DPH
  • Registrace ZDE

O ČEM BUDEME DISKUTOVAT?

Odměňování je zásadním aspektem celého HR. Musí být spravedlivé, rovné, nediskriminační a transparentní. Právě v tom zaměstnavatelé často chybují. Společně se podíváme, na co si dát pozor, jaké jsou nejčastější chyby a výzvy do budoucna (zejména směrnice o transparentním odměňování). Odměňování je navíc stále častěji předmětem zájmu inspekce práce a narůstá i počet sporů se zaměstnanci. Na webináři se dozvíte praktické tipy a návody, ale nevynecháme ani základy.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Kurz je určen pro každého, koho problematika odměňování zaměstnanců zajímá, chce jí rozumět a v praxi chce postupovat efektivně a (s)právně. Zejména je kurz určen pro personalisty, mzdové účetní, manažery a podnikové právníky.

PROČ PRÁVĚ HResource webinář OD LEGALITÉ?

HR právu se věnujeme řadu let. V našich kurzech dominuje praktický přístup. Nečteme zákon, nezdržujeme Vás výčtem toho, co si můžete snadno zjistit sami a co už zaznělo stokrát, neklouzáme po povrchu, ale pouštíme se s vámi do hloubky. Klienti z našich kurzů odcházejí s tím, že vědí, jak změny zavést ve firmě, jak konkrétně nastavit HR procesy a upravit stávající dokumenty, jak postupovat v každodenní personální praxi a jak se vyhnout častým chybám. Velký prostor je vždy dán dotazům účastníků a diskuzi, protože právě při ní zjišťujeme, jaké situace personalisty a manažery trápí a společně nacházíme nejlepší řešení.

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Mgr. Marie JANŠOVÁ – advokátka a partnerka advokátní kanceláře LEGALITÉ, specialistka na poskytování komplexního právního poradenství v oblasti pracovního práva, předsedkyně představenstva Czech Employment Lawyers Association, členka představenstva European Employment Law Association (EELA), členka Kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV). Spoluautorka Komentáře k zákoníku práce (C.H.Beck, 2022), Právnička roku v oblasti pracovního práva.

Mgr. Michael Granát – advokát a partner LEGALITÉ, specialista na pracovní právo, komplexní právní poradenství v HR záležitostech, motivační programy pro zaměstnance a top manažery a zastupování v pracovněprávních sporech, který sbíral cenné zkušenosti i jako podnikový právník, a člen Czech Employment Lawyers Association.

JUDr. Radim Doležal – advokát LEGALITÉ, specialista na pracovní právo a veškerou související problematiku včetně vztahů s členy statutárních i jiných orgánů společností, outsourcingu či soudních sporů, autor řady odborných právních článků.