Michael Granát se stává partnerem LEGALITÉ po necelých 3 letech svého úspěšného působení v naší kanceláři. Michael vystudoval práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a svou cestu advokacií odstartoval v jedné z největších světových kanceláří Weil, Gotshal & Manges v Praze. Zde nasbíral cenné zkušenosti zejména v oblasti soudních sporů a prošel náročným drilem tehdejší americké advokátní kanceláře. Jeho další kariéra již směřovala k HR a pracovnímu právu, a to v roli in-house právníka společnosti O2. Zde se také poprvé setkal se zakládající partnerkou LEGALITÉ Marií Janšovou. Z O2 se Michael vrátil do advokacie a další praxi nejen v oblasti pracovního práva získal v advokátní kanceláři Glatzova & Co. Následně si též vyzkoušel práci ve startupovém prostředí v advokátní kanceláři Mavericks. V roce 2021 se pak stal novým členem týmu LEGALITÉ. Právě kombinace jeho zkušeností
z velkých advokátních kanceláří, korporace s několika tisíci zaměstnanci a práce se startupy se stala základem jeho úspěšného působení v týmu LEGALITÉ. 

„Marie Janšová je ikonou pracovního práva a nesmírně si vážím toho, že si mě vybrala do týmu. Stát se partnerem LEGALITÉ vedle zkušených právních borců jako je Vít Horáček, Olga Humlová a Mirek Uřičař je ohromná pocta. Především je to výsledek super spolupráce celého týmu LEGALITÉ a známkou toho, že nám to dohromady skvěle funguje a baví nás to,“ říká Michael Granát.

„Michaela jsem poznala před lety jako svého klienta, kdy působil jako in-house právník korporátního klienta, a spolupráce nám tak sedla, že pomalými cestičkami dospěla až do nynější fáze, že nám rozšířil počet partnerů na pět, a z toho máme velkou radost“ uvádí zakladatelka LEGALITÉ Marie Janšová.